Labās puses dubļu sargs piekabei DOMAR DR1014002 riteņu arka 400/240mm
  • DOMAR DR1014002 labās puses dubļu sargs ir 400 mm garš un 240 mm plats. Tas aizsargā piekabi un kravu no mehāniskiem bojājumiem un citus satiksmes dalībniekus no dubļiem un akmeņu šļakatām.
Ražotājs: DOMAR
Uzstādīšanas puse: Pa labi
Spārna garums: 400 mm
Spārna platums: 240 mm
Spārna augstums: 375 mm
Montāžas atveres: ne
Ātra iepirkšanās 1-Click(bez reģistrācijas)
    Pieprasiet preci
    Uzrakstiet savu viedokli
    Jūsu viedoklis:
    5/5
    Pievienojiet savu produkta fotoattēlu:
    [producents]
    DOMAR DR1014002 labais dubļu sargs tiek uzstādīts transportlīdzekļa labajā pusē (skatoties braukšanas virzienā). Šis kompaktais un izturīgais dubļu sargs ir paredzēts piekabju, vieglās lauksaimniecības vai celtniecības tehnikas un citu komerciālo transportlīdzekļu riteņu aizsardzībai. Ar izmēriem 400 mm garumā, 240 mm platumā un 375 mm augstumā tas ir ideāli piemērots vietām, kur nepieciešama efektīva aizsardzība pret ūdeni, dubļiem un akmeņu šļakatām, vienlaikus ietaupot arī vietu. Tam nav rūpnīcā iebūvētu stiprinājuma caurumu , kas ļauj lietotājam brīvi pielāgot stiprinājuma punktus konkrētajam transportlīdzekļa dizainam. Tā plakanā apakšdaļa, kas aprīkota ar papildu reljefu dubļu sarga stingrināšanai, ļauj to viegli piestiprināt tieši pie šasijas, nodrošinot ātru un ērtu uzstādīšanu.
    Ražotājs
    DOMAR
    Produkta kods
    UT016630
    Uzstādīšanas puse
    Pa labi
    Spārna garums
    400 mm
    Spārna platums
    240 mm
    Spārna augstums
    375 mm
    Dubļu sarga biezums
    3 mm