Statīvi

Atrasto vienumu skaits: 24

Automašīnas piekabes bagāžnieks ir papildu piederums, kas pārvērš jūsu piekabi par daudzfunkcionālu un daudzpusīgu darba instrumentu. Piedāvājam plašu piekabju bagāžnieku klāstu gan plakanajām piekabēm, gan piekabēm, kas aprīkotas ar bortiem. Pateicoties tam, jūs varat pielāgot rāmja augstumu un izmēru atbilstoši savām vajadzībām.

rāmis dārza piekabei 230

Pilnīgs bagāžnieks piekabēm

Tērauda rāmis un atbilstošais piekabes brezents aizsargā preces, kas ir jutīgas pret laikapstākļiem. Tas lieliski derēs pavasarī un rudenī, pasargājot kravu no lietus vai vēja. Vasarā brezents ar rāmi pasargā preces no saules stariem.

Piekabju plaukti

Mēs piedāvājam pilnībā specializētus piekabju bagāžniekus no Unitrailer, Martz, Temared un virkni Garden Trailer, Basic un Eco modeļu. Tas ļauj ērti izvēlēties rāmi savai piekabei. Mums kā ražotājam ir plakanie rāmji, kas sastāv no tērauda sijām, augsti rāmji ar augstumu no 40 līdz 140 cm.

Rāmis, kas noderēs katrai piekabei

Piekabes rāmis ar brezentu aizsargā kravu pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem: lietus, krusas, sniega un saules. Uzstādot to savā piekabē, jums nav jāuztraucas par to, vai braukšanas laikā jūs pēkšņi neuzķers lietus un pārvadātā krava nesamirks. Brezents ir izgatavots no bieza, ūdensnecaurlaidīga materiāla un pat ilgstoši lietusgāzes neizraisīs tā noplūdi. Komplektā kopā ar rāmi un brezentu ir arī elastīga aukla ar āķiem, kas ļauj ātri izstiept brezentu.
pixel