Kontaktligzdas | kontaktdakšas | adapteri | Pārejas

Atrasto vienumu skaits: 19

Piekabes ligzda 13 vai 7 PIN piekabes vai evakuatora elektriskās sistēmas savienošanai ar automašīnu. Sakabes āķa ligzdas adapteri ļauj viegli savienot automašīnu ar piekabi, izmantojot adapteri, kas uzstādīts uz spraudņa.

Piekabes ligzda

Piekabes ligzdu adapteri

Piekabes ligzdas adapteris, ko parasti dēvē par tā saukto Piekabes kontaktligzdas samazināšana kļūst nepieciešama, ja transportlīdzeklim, ar kuru vēlamies vilkt piekabi, kontaktligzdā ir atšķirīgs PIN skaits nekā piekabes vai evakuatora elektrosistēmai. Lai lukturi darbotos, ir nepieciešams pareizs vadu instalācijas savienojums. Tātad, ja vēlamies izvairīties no naudas soda par apgaismojuma trūkumu, kontaktligzdas adapteris ir neaizstājams aksesuārs, bez kura mums nevajadzētu doties ceļojumā ar piekabi vai evakuatoru.

Piekabes ligzdas adapteris

7 PIN adaptera gadījumā mums ir darīšana ar instalāciju, kurai nav atpakaļgaitas gaismas, kas saskaņā ar Eiropas standartiem nav jāuzstāda vieglajās piekabēs ar GVM līdz 750 kg. 13 PIN spraudnis tiek izmantots lielākās piekabēs vai evakuatoros, un tas ļauj darbināt visas vadu instalācijas funkcijas. Mūsu veikalā piedāvātajiem adapteriem ir korpusi no kvalitatīvas plastmasas, kas ir izturīga pret dažādiem apstākļiem un pat ļoti biežu pieslēgšanu un atvienošanu. Ja nezināt, kādu kontaktligzdas adapteri izvēlēties, lūdzu, sazinieties ar mums, un mūsu speciālisti konsultēs par pareizo produktu.
pixel