Apgaismojums un elektriskās daļas

Atrasto vienumu skaits: 487

Cienījamu ražotāju piekabes lukturi labai redzamībai uz ceļa. Piekabes, evakuatora un treilera apgaismojums. No noliktavā pieejami daudzi dažādi piekabes lukturu modeļi.

Piekabes lukturi

Piekabes lukturi

Piekabes apgaismojuma sadaļā mēs piedāvājam piekabes lukturus , citādi sauktus par aizmugurējiem lukturiem, gabarītlukturus sarkanā un baltā krāsā. Piedāvājam arī lielu LED lampu izvēli . Tātad jūs atradīsiet tieši jums nepieciešamās piekabes lampas ar tūlītēju piegādi uz jūsu izvēlēto vietu. Ja nezināt, kādas lampas derēs Jūsu piekabei, lūdzu sazinieties ar mums un mūsu konsultanti palīdzēs izvēlēties atbilstošo lampas modeli. Mēs arī piemeklēsim atbilstošu vadu instalāciju, kas atbilst jūsu automašīnas kontaktligzdai, un piekabes apgaismojuma pieslēgšana nebūs problēma. Ja jums rūp pareiza redzamība uz ceļa, un jums tas noteikti ir jādara, jo tas garantē drošību braukšanas laikā, ieguldiet savas piekabes jaunos lukturos.


Piekabes lukturi

Pērciet lētākas piekabes lampas komplektos ar elektroinstalāciju auto piekabei. Ja meklējat lampas no slaveniem ražotājiem, piemēram, Austrijas ASPÖCK , kas ražo populārās daudzpunktu daudzpunktu lampas un ļoti labas kvalitātes Superpoint un Flatpoint gabarītlampas, vai citiem ražotājiem, piemēram, FRISTOM , DOPPLAST , HORPOL , skatiet mūsu piedāvājumu un pasūtiet tiešsaistē vai pa telefonu. Ja mūsu plašajā piedāvājumā neatradāt interesējošo preci vieglo piekabju vai evakuatora apgaismojuma un elektrotehnikas jomā, rakstiet mums – visticamāk, mēs varam ievest meklēto preci dažu dienu laikā .

pixel