Kreisās puses dubļu sargs piekabei DOMAR DR1014001 riteņu arka 400/240mm
DOMAR kreisais dubļu sargs DR1014001 tiek uzstādīts transportlīdzekļa kreisajā pusē (skatot braukšanas virzienā). Šis kompaktais un izturīgais dubļu sargs ir paredzēts piekabju, vieglās lauksaimniecības vai celtniecības tehnikas un citu komerciālo transportlīdzekļu riteņu aizsardzībai. Ar izmēriem 400 mm garumā, 240 mm platumā un 375 mm augstumā tas ir ideāli piemērots vietām, kur nepieciešama efektīva aizsardzība pret ūdeni, dubļiem un akmeņu šļakatām, vienlaikus ietaupot arī vietu. Tam nav rūpnīcā iebūvētu stiprinājuma caurumu , kas ļauj lietotājam brīvi pielāgot stiprinājuma punktus konkrētajam transportlīdzekļa dizainam. Tā plakanā apakšdaļa ar papildu reljefu, kas nostiprina dubļu sargu, ļauj to viegli piestiprināt tieši pie šasijas, nodrošinot ātru un ērtu uzstādīšanu.