Ecēšu rokturis 14.25H-25MM

Ecēšu rokturis 14.25H-25MM

 • Sliedes rokturis ir universāls elements, kas ļauj piestiprināt un pievilkt brezentu vai tīklu. Varat to piestiprināt pie piekabes grīdas vai sāniem, kā arī izmantot kā cietu enkura punktu jostai, kas nostiprina kravu transportēšanas laikā.
Ražotājs: Bozamet
0,59 €
0,49 € neto cena
Ātra iepirkšanās 1-Click(bez reģistrācijas)

Ecēšu rokturis 14.25H-25MM

0,59 €
0,49 € neto cena
  Pieprasiet preci
  Ja iepriekšminētais apraksts jums nav pietiekams, lūdzu, nosūtiet mums savu jautājumu par šo produktu. Mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk. Dati tiek apstrādāti saskaņā ar Privātuma politika. Iesniedzot tos, jūs piekrītat tā noteikumiem.
  Uzrakstiet savu viedokli
  Jūsu viedoklis:
  5/5
  Pievienojiet savu produkta fotoattēlu:

  Dēļa greifers ir neaizstājams auto piekabju elements , īpaši to, ko izmanto dažādu kravu pārvadāšanai. Tās galvenā funkcija ir nodrošināt drošu un drošu brezenta nostiprināšanu virs kravas, kas ir galvenais preču pārvadāšanas aspekts. Slīdēšanas plāksne parasti tiek piestiprināta piekabes sāniem un ļauj vienmērīgi izstiept pārsegu, lai novērstu kravas nobīdi braukšanas laikā.

  Brezenta nostiprināšana, izmantojot sliedes satvērēju, ļauj izvairīties no nejaušas paslīdēšanas vai brezenta bojājumiem braukšanas laikā. Šī aizsardzība ir svarīga gan kravas drošībai, gan citiem satiksmes dalībniekiem. Dēļa greifers automašīnas piekabei ir ne tikai aprīkojuma elements, bet arī galvenais faktors, kas ietekmē preču pārvadāšanas drošību un ērtības . Ir vērts izvēlēties šo modeli no cienījama ražotāja un regulāri pārbaudīt tā stāvokli, lai nodrošinātu uzticamību un drošību katras transportēšanas laikā.

  Ražotājs
  Bozamet
  Produkta kods
  UT001284
  Ražotājs
  bozamet
  Modelis
  Ecēšu rokturis
  kataloga numurs
  14.25
  Augstums
  25 mm
  Materiāls
  cinkots tērauds
  pixel