Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Āķu saišķi

Atrasto vienumu skaits: 5

Sakabes siksnas universālas un paredzētas visiem automašīnu modeļiem 13-pin vai 7-pin. Āķa instalācijas ar ātru piegādi par zemu cenu.

Āķu saišķi

Elektriskās siksnas āķiem

Lai uzstādītu sakabes āķi, jums ir nepieciešama elektriskā instalācija, kas nodrošinās barošanu velkamajai piekabei vai velosipēda bagāžniekam ar savu gaismas dēli. Mūsu piedāvājumā ir iekļauti šādi risinājumi:

universālas piekabes siksnas - paredzētas vecākām automašīnām, kur uzstādīšanai nav nepieciešams papildu modulis, lai tā darbotos pareizi. Tos var izmantot automašīnās: bez CAN-BUS, borta datora, Multiplex / PWM apgaismojuma, LED apgaismojuma un Check-Control sistēmas. Universālās instalācijas ir sadalītas 7 un 13-PIN ligzdās ar dažāda garuma vadiem, kas ir pielāgoti montāžas vajadzībām.

universālas piekabes siksnas ar elektronisko moduli - tās ir paredzētas automašīnām, kur piekabes papildu apgaismojums rada kļūdu, kas tiek signalizēts ar datoru. Šis modulis parasti tiek uzstādīts zem polsterējuma automašīnas bagāžniekā. Automašīnas apgaismojuma sistēmas kontrolē piekabes moduli, kas tiek barots ar 12V no automašīnas akumulatora un ir atbildīgs par pilnu piekabes apgaismojumu. Šāda vadība rada minimālu strāvas slodzi uz automašīnas apgaismojuma sistēmām, pateicoties kurām automašīnas dators neredz kļūdas. Ar moduli aprīkota vadu instalācija ir nepieciešama automašīnām ar plašu elektroniku. Ja automašīnai ir elektroniskā Check-Control gaismas vadības sistēma vai tās elektrība ir balstīta uz CAN-BUS kopni, ir nepieciešams izmantot instalāciju ar moduli. Instalācijas uzstādīšana bez moduļa automašīnā, kurai tas ir nepieciešams, labākajā gadījumā var izraisīt piekabes/velosipēda platformas apgaismojuma trūkumu, bet sliktākajā gadījumā - nopietnus transportlīdzekļa elektriskās sistēmas bojājumus.

specializētās uzkabes jūgstieņiem - tie neapšaubāmi ir ērtākais risinājums, tās tiek uzstādītas rūpnīcā sagatavotās vietās konkrētas automašīnas bagāžniekā, pateicoties kurām nav nepieciešami traucējumi elektrosistēmā. Lai uzstādītu šādu instalāciju, nav nepieciešamas speciālistu zināšanas, jo šādai instalācijai jau ir gatavi savienotāji, kas atbilst automašīnas uzstādīšanai un ir pielāgoti vadu garumam, kas atvieglo un saīsina montāžas laiku. Atkarībā no automašīnas markas un modeļa īpašajām siksnām ir noteiktas funkcijas. Siksnas darbojas ar automašīnas drošības sistēmām, piemēram, T-ESP. Šis risinājums ļauj izvairīties no vadu vai elektronisko sistēmu bojājumiem. Elektrisko saišķu izmantošana garantē pareizu un drošu visas automašīnas un piekabes elektrosistēmas darbību.

Siksnas 13 un 7 tapu āķiem

7 kontaktu instalāciju var veiksmīgi izmantot piekabēs, kuru kopējā masa ir mazāka par 750 kg. Šis stars pārraida tikai pamata apgaismojuma signālus, piemēram: virzienrādītājus, stāvgaismas, bremžu gaismas un miglas lukturus. Tāpēc saskaņā ar ES noteikumiem to var attiecināt tikai uz šāda veida piekabēm. Smagākām piekabēm ir nepieciešams savs atpakaļgaitas lukturis. Šo funkciju var nodrošināt tikai 13 kontaktu instalācija, un tikai tā spēj atbalstīt, piemēram, kempingu, kas aprīkots ar ledusskapi, plīti un vairākām citām ierīcēm, kurām nepieciešama pastāvīga strāvas padeve.
pixel