Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Piederumi

Atrasto vienumu skaits: 154

Plašs aksesuāru klāsts piekabēm un evakuatoriem ļaus atrast savai piekabei nepieciešamākos elementus. Mūsu interneta veikalā Unitrailer.pl jūs atradīsiet grīdas turētājus piekabēm, lokšņu sakabes, riteņu paliktņus, bremžu asu rumbu pārsegus un daudzus citus piederumus piekabēm. Ja jums ir kādi jautājumi mums - sazinieties ar mums, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu vai pa tālruni. Mēs ar prieku palīdzēsim pabeigt pasūtījumu!

Piekabju aksesuāru piegāde 24h laikā!

Pateicoties pastāvīgi augošajam pārdošanas piedāvājumam, tagad mūsu veikalā atradīsiet lielāko daļu nepieciešamo un papildu piederumu piekabēm un evakuatoriem. Šeit jūs atradīsiet gan mazus elementus piekabēm, piemēram: ķīļveida āķus , kvadrātveida U-bultskrūves , tērauda lūšanas līnijas vai pat brezenta rokturus , kā arī piekabes lodi , riteņu paliktņus vai rāmi ar brezentu . Ja jums ir problēmas ar konkrētas preces atrašanu - sazinieties ar mums. Mēs palīdzēsim jums atrast vajadzīgās piekabes daļas. Vairums sūtījumu tiek veikti 24 stundu laikā, lai paka pie Jums nonāktu 2-3 darba dienu laikā.

Sakabes āķa lode

Winterhoff piekabes lode ir izgatavota no tērauda ar maksimālo kopējo svaru līdz 3500 kg . To var uzstādīt piekabēs, kvadraciklos, vieglajos automobiļos un traktoros. Pateicoties tam, ka mēs nepārtraukti paplašinām savu pārdošanas piedāvājumu, turpmāk mūsu veikalā varat atrast detaļas lauksaimniecības mašīnām - arī traktoru daļas un kombainu daļas. " KUB 50-3500 KG " āķa modelī velkamas piekabes pieļaujamais kopējais svars (GVW) ir līdz 3500 kg , un maksimālais spiediens uz āķa lodi ir līdz 200 kg . Uzgrieznis un paplāksne ir iekļauti komplektā.Kāpēc ir vērts izvēlēties produktus no Winterhoff?Tā kā tiem ir raksturīga augstākā kvalitāte un uzticamība,mēs iesakām tos un izmantot mūsu piekabēs,jo tie mūs nekad nav pievīluši.

pixel