Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Balstiekārtas sastāvdaļas

Atrasto vienumu skaits: 1

Piekabes piekares elementi ir lieliski piemēroti, lai paslēptu kabeļa spraudni, kad piekabe ir novietota stāvvietā. Turklāt rokturis no AL - KO pasargā kontaktdakšu no mainīgiem laikapstākļiem. Piedāvātie rokturi ir piemēroti 7 un 13 kontaktu spraudņiem. Iepazīstieties ar piedāvājumu zemāk un izvēlieties pareizo roktura vai vāciņa veidu āķa lodei no ražotāja Winterhoff .

Balstiekārtas sastāvdaļas

Piekabes spraudņu turētāji

Aicinām iepazīties ar spraudņu piedāvājumu no ražotāja AL . KO . Vācijas līderis, kas piedāvā detaļas un detaļas piekabēm, nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Pateicoties augstajai darba kvalitātei, daudzi uzņēmumi no visas pasaules izmanto savu sortimentu. Roktura uzstādīšana ir ārkārtīgi vienkārša un aizņem burtiski dažas minūtes! Vienkārši pieskrūvējiet to pie piekabes jūgstieņa pie sakabes. Rokturis saglabās kontaktdakšu tīru un pasargās to no bojājumiem. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu filiāli. Mūsu speciālisti izskaidros visus jautājumus, kas saistīti ar piedāvātajām piekabju daļām. Iegādātajām precēm ir 30 dienu atgriešanas periods, nenorādot iemeslu.

Āķa lodīšu vāks

Winterhoff piekabes stieņa pārsegs ir izgatavots no augstas kvalitātes gumijas . Piedāvātais pārsegs derēs lielākajai daļai vieglo piekabju sakabes , piemēram: AL - KO vai KNOTT . Izlemjot iegādāties āķa lodītes vāciņu, tas ne tikai pasargās to pret koroziju, bet arī pateicoties tam, ka tas ir izturīgs pret laikapstākļiem, tas nodrošinās ilgus lietošanas gadus!

pixel