Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Stūres sistēma

Atrasto vienumu skaits: 1

Piedāvājam stūres sistēmu ar itāļu orbitrol . Orbitrol ir unikāls pielietojums lauksaimniecības, transporta un citu specializētu mašīnu stūrēšanas sistēmās. Mēs iesakām iepazīties ar tālāk norādītajiem produktiem, lai pareizi rūpētos par sava traktora stūres pastiprinātāju.

Lauksaimniecības tehnikas daļas

Orbitrolu veidi

Orbitrol ir nekas vairāk kā hidrostatiskais pagrieziena vārsts. Tās pielietojums ir traktoru stūres sistēmas hidrauliskā vadība. Orbitrol nozīmē, ka pat tad, kad stūre stāv, sūknis strādā visu laiku, pateicoties kam eļļa pastāvīgi cirkulē pa visu sistēmu un iet uz pārplūdi. Visiem stūres sistēmas orbitroliem ir atšķirīgi parametri, tāpēc aicinām iepazīties ar konkrēta produkta piedāvājumu, lai izvēlētos pareizo palīgorbitrolu.

Mūsu veikalā Jūs atradīsiet orbitrol 160 , orbitrol 125 un orbitrol 80 . Katram no iepriekš minētajiem ir ON sistēma, kas darbosies tādos traktoros kā: Ursus, Massey Ferguson, New Holland un Fiat. Mēs iesakām iegādāties no uzticamiem avotiem, jo bieži vien varat iegūt orbitrol, kas nepildīs savu uzdevumu. Iesakām neizvēlēties lētāko orbitrol, jo zinām, ka iegādātā detaļa nebūs kvalitatīva. Mūsu piedāvājumā iesakām masīvu ierīci, kas ir izgatavota precīzi, lai nodrošinātu darbu bez stūres raustīšanas, bez noplūdēm un vienmērīgu vadību katrā traktorā. Orbitrol tiek nosūtīts kopā ar instrukcijām hidraulisko šļūteņu pievienošanai. Ja jums ir kādi jautājumi par izstādītajiem produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs atbildēsim uz visām jūsu šaubām un palīdzēsim izvēlēties pareizo orbitrol jūsu traktoram. Katra prece tiek nosūtīta 24 stundu laikā pēc pasūtījuma pabeigšanas. Pēc sūtījuma saņemšanas jums ir 30 dienas, lai to atgrieztu, nenorādot iemeslu.

pixel