Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Filtri

Atrasto vienumu skaits: 2

Rūpējieties par pareiziem gaisa filtriem , kas ir būtiskas lauksaimniecības tehnikas sastāvdaļas. Zemāk esošajā piedāvājumā Jūs atradīsiet pilnu gaisa filtru savam traktoram. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs ar prieku palīdzēsim izpildīt pasūtījumu. Ja šobrīd nevarat atrast savam traktoram piemērotāko gaisa filtru - informējiet mūs. Iespējams, mēs varam atvest jūsu meklēto daļu 2-3 darba dienu laikā.

Lauksaimniecības tehnikas daļas

Gaisa filtrs lauksaimniecības mašīnās

Ikvienam, kam pieder lauksaimniecības mašīna, jāzina, cik svarīgi ir gaisa filtri. Regulāri pārbaudiet, vai tajos nav caurumu un tīrības . Vienkārši atcerieties, ka gaisa filtru nomaiņa ir dārga, tādēļ, ja vēlaties izvairīties no papildu izdevumiem, veltiet laiku to kopšanai un tīrīšanai. Pareiza tīrīšana ietaupīs naudu un kalpos ilgāk. Kas notiek, ja mēs pienācīgi neparūpēsimies par gaisa filtriem? Var būt daudz seku. Sākotnēji, braucot, jūs sāksiet just traktora jaudas samazināšanos, un degvielas patēriņš būs daudz lielāks nekā parasti. Vēl viens simptoms var būt aizsērējuši filtri , kas padarīs jūsu lauksaimniecības mašīnas iedarbināšanu grūtāk nekā parasti. Lielākā daļa no iepriekš minētajām situācijām ir saistītas ar nepareizu gaisa filtru kopšanu, tāpēc ikvienam lauksaimniekam vajadzētu būt atbilstošām zināšanām, kā no šādām situācijām izvairīties.


Kā tīrīt mitro un sauso filtru?

Pirmkārt, vecākas mašīnas parasti ir aprīkotas ar mitru filtru . Kad jūs zināt, ka kaut kas nav kārtībā ar jūsu traktora filtriem? Sāciet ar eļļas stāvokļa pārbaudi. Ja pamanāt, ka eļļa sāk sabiezēt, no brūnas kļūst melna vai uz sienām ir cietas balti-zaļdzeltenas nogulsnes, tās ir pazīmes, ka jādomā par eļļas maiņu. Ja vēlamies tīrīt ieliktni un eļļas pannas iekšpusi, eļļa - ja tā ir labā stāvoklī - jāielej traukā un pēc procesa pabeigšanas atkal jālej. Lai notīrītu ieliktni un eļļas pannas iekšpusi, mums ir nepieciešams ekstrakcijas benzīns vai parasts bezsvina benzīns. Lai gan mitro filtru tīrīšana ir nogurdinošs darbs, tas pagarina to kalpošanas laiku, ietaupot naudu.

Sausu filtru ir daudz vieglāk uzturēt tīru. Tīrīšanai mums nepieciešams tikai saspiests gaiss, kas ir piemērots, lai atbrīvotos no pārmērīgiem putekļiem, kas nogulsnēti uz kasetnēm. Varat arī papildus notīrīt filtra korpusu ar mitru drānu. Mēs iesakām regulāri rūpēties par gaisa filtru, jo tā stāvoklis ir atkarīgs no daudziem ārējiem faktoriem. To ietekmē sausuma periods, sēja un pat ražas novākšana, tāpēc atkarībā no traktora lietošanas veida pārbaudiet tā gaisa filtru stāvokli. Lielākā daļa lauksaimnieku, kuri zina gaisa filtru nozīmi, cenšas tos tīrīt vismaz reizi nedēļā. Tā tīrīšana ar saspiestu gaisu aizņem brīdi un nodrošina efektīvu lauksaimniecības mašīnas darbību jebkurā situācijā.

Atcerieties, ka gaisa filtru vislabāk ir iegādāties no uzticamiem piegādātājiem, kuri piedāvā savus produktus no uzticamiem avotiem. Mēs zinām, cik svarīgi ir piedāvāt augstākās kvalitātes lauksaimniecības tehnikas detaļas, lai to lietošana būtu iespējama ilgstoši. Iepazīstieties ar mūsu produktiem un nodrošiniet savas iekārtas drošību. Ir vērts piebilst, ka, ja filtrs tiek izmantots nepareizi vai nāk no neuzticamiem avotiem, tas sāks ielaist piemaisījumus. Papildu sekas tam būs turbokompresora lāpstiņu noberšanās process un paātrināts dzinēja nodilums, kas galu galā būs jānomaina. Atgādinām , ka mūsu veikalā Jums ir iespēja iegādāties preci , kuru piegādāsim uz Jūsu norādīto adresi 24 stundu laikā . Jums nav pašam jābrauc un jāmeklē piemērotie gaisa filtri, vienkārši piezvaniet uz mūsu filiāli un kopā izvēlēsimies pareizo veidu. Pēc sūtījuma saņemšanas jums ir 30 dienas , lai to atgrieztu, nenorādot iemeslu.

pixel