Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Centrālie savienotāji

Atrasto vienumu skaits: 1

Centrālā saite ir katras lauksaimniecības mašīnas būtiska sastāvdaļa. Zemāk piedāvājumā atradīsi mehānisko centrālo savienotāju un drīzumā arī hidraulisko. Plašs klāsts, pievilcīgas cenas un tūlītēja piegāde - izvēlieties savam traktoram piemērotāko stieni. Ja jums ir kādi jautājumi mums - rakstiet mums caur čatu vai zvaniet mums. Mēs ar prieku palīdzēsim izvēlēties pareizo jūgstieni jūsu traktoram!

Lauksaimniecības tehnikas daļas

Kam tiek izmantots centrālais savienotājs un kas tas ir?

Centrālā saite pieder pie mašīnu trīspunktu piekares pamatelementa. Sakare var būt mehāniska – visbiežāk izmantota vecākos traktoros, vai hidrauliska – uzstādīta lielos, modernos traktoros.

Kāda ir atšķirība starp mehānisko un hidraulisko savienotāju? Pirmkārt , mehāniskā jūgstieņa taras svars ir mazs, un tādējādi tas atvieglo traktora savienošanu ar uzkarināmām mašīnām. Otrkārt, mehāniskais centrālais savienotājs ir lētāks, tāpēc pat pie jebkādiem defektiem tā nomaiņa nebūs tik pamanāma kā hidrauliskā centrālā savienotāja gadījumā. Treškārt, mehāniskā vilkšanas stieņa montāža ir daudz vienkāršāka un ātrāka.

Hidrauliskajam centrālajam savienotājam ir lielāks taras svars. Bez šaubām, hidrauliskā regulēšana ir daudz ērtāk lietojama nekā mehāniskā, taču tā ir arī nedaudz dārgāka. Hidrauliskais savienotājs ir izgatavots no tērauda, kas garantē drošu stiprinājumu un izturību gadiem ilgi. Ja nezināt, kādu centrālo savienotāju izvēlēties vai augstāk piedāvātajā piedāvājumā neatrodat pareizo traktora vilkšanas stieni - lūdzu, informējiet mūs. Mēs pastāvīgi paplašinām lauksaimniecības tehnikas detaļu piedāvājumu , tāpēc pastāv liela iespējamība , ka mēs ievedīsim Jūsu meklēto preci 2-3 darba dienu laikā . Piegāde 24h laikā! Pēc pasūtījuma saņemšanas jums ir 30 dienas , lai to atgrieztu, nenorādot iemeslu.

pixel