Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Riepas

Atrasto vienumu skaits: 2

Piedāvājam dažāda izmēra vissezonas riepas jebkura veida lauksaimniecības tehnikai. Mums ir riepas no ražotājiem Continental , Michelin , Ling Long , Maxdura , Stomil , BKT un Alliance . Iepazīstieties ar zemāk esošo piedāvājumu un izvēlieties atbilstošās riepas. Ja jums nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mūsu filiāli, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu vai pa tālruni. Mēs ar prieku palīdzēsim pabeigt darījumu.

Lauksaimniecības tehnikas daļas

Traktoru riepas

Katrai lauksaimniecības mašīnai jābūt labi izvēlētām riepām. Mēs iesakām skujiņas riepas mašīnām ar 4x4 piedziņu. Ja jūsu traktoram ir tikai priekšējo riteņu piedziņa, šajā riepu modelī nav jāiegulda līdzekļi. Ursus traktoriem skujiņas riepas bieži tiek montētas aizmugurē, bet ceļa riepas bez protektora priekšā. Tas viss ir atkarīgs no tā, kāda veida lauksaimniecības mašīna jums ir. Mūsu veikalā Jūs varat ērti pieskaņot savam traktoram īstā izmēra riepas par izdevīgu cenu. Ja mūsu sarakstā pašlaik nav jūsu meklēto produktu, lūdzu, informējiet mūs. Pastāv liela iespējamība, ka mēs atvedīsim meklēto riepu 2-3 dienu laikā.

Slīpā vai radiālā riepa?

Piedāvājot diagonālās un radiālās riepas, svarīgi minēt, kāda ir atšķirība starp tām, vai tām ir kādas kopīgas iezīmes un kādas ir to priekšrocības un trūkumi. Sākot ar diagonālo riepu, jāpiemin, ka tā sastāv no protektora, karkasa, borta, kuras uzdevums ir novērst netīrumu nokļūšanu starp riepu un loku, un jostas. Šķērsslāņu riepas karkass nozīmē, ka tā sastāv no kordām, kas ir sakārtotas pārmaiņus un iet pa diagonāli cauri visai riepai. Katrs auklu slānis iet pretējā virzienā, tādējādi radot krusteniskas raksta efektu. Slāņu skaits ir atkarīgs no slodzes un riepas izmēra. Šķērsslāņu riepas priekšrocības ir tādas, ka tās ir daudz klusākas nekā radiālās riepas. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka, braucot pa nelīdzeniem ceļiem, šķērsslāņu riepas absorbē radušās bedres, palielinot vadītāja komfortu. Diagonālās riepas papildu priekšrocība ir tā, ka tā ir daudz izturīgāka pret bojājumiem nekā radiālā riepa. Tas ir saistīts ar faktu, ka šķērsslāņu riepām karkass ir daudzslāņu, padarot to daudz izturīgāku un izturīgāku. Lielākais šķērsslāņu riepu trūkums ir tas, ka, ja vēlaties samazināt spiedienu tajās, lai palielinātu to saķeri, tas var deformēt visu riepu. Turklāt ne tikai visa riepa ātrāk nolietojas, bet arī deformācija ietekmē vairāk degvielas sadegšanu.

Radiālajai riepai ir arī pastiprinājuma auklas. Zem protektora auklas ir novietotas pa diagonāli viena pret otru. Līdz ar to radiālās riepas priekšpuse ir daudz izturīgāka pret bojājumiem un ir stingrāka. Turklāt, pateicoties tam, ka riepas kronis ir tik izturīgs, tas ļauj izmantot zemāku spiedienu riepās, kas nekādā veidā neietekmē deformāciju . Tādējādi radiālā riepa ir mazāk pakļauta nodilumam un samazina sānslīdi. Papildu priekšrocība ir tā, ka radiālās riepas to zemākās rites pretestības dēļ samazina degvielas patēriņu. Radioaparātos akuzatīvi ir stīvi, un pati riepa ļoti labi līmē ceļu.

Ja nezināt, kādu veidu izvēlēties, lūdzu, sazinieties ar mums. Palīdzēsim izvēlēties pareizās riepas jūsu traktoram vai kombainam. Visas detaļas lauksaimniecības tehnikai nosūtām 24 stundu laikā no darījuma noslēgšanas brīža. Pēc preces saņemšanas jums ir 30 dienas , lai to atgrieztu, nenorādot iemeslu.

pixel