Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Kompresori

Atrasto vienumu skaits: 1

Kompresori ir nekas cits kā ierīces, kas ir atbildīgas par vēsu gaisa vēsmu no gaisa kondicionēšanas. Pateicoties lauksaimniecības mašīnai atbilstoša kompresora uzstādīšanai, katrs vadītājs var strādāt arī karstākajās dienās. Sekojošajā piedāvājumā Jūs atradīsiet New Holland , Class , New Holland un Case gaisa kondicionēšanas kompresorus. Ja jums ir kādi jautājumi par piedāvātajām detaļām, rakstiet mums caur tiešsaistes čatu vai zvaniet mums, mēs ar prieku palīdzēsim atrast pareizo kompresoru jūsu kombainam.

Lauksaimniecības tehnikas daļas

Kā pareizi kopt gaisa kondicionēšanas sistēmu?

Ikvienam, kurš nolemj savā lauksaimniecības mašīnā uzstādīt gaisa kondicionētāju, ir jāzina, kādi pienākumi ar to saistīti. Sāksim ar to, ka katrai gaisa kondicionēšanas sistēmai, neatkarīgi no tā, vai tā ir vieglajās automašīnās vai lauksaimniecības tehnikā, ir nepieciešama pienācīga tīrīšana. Kompresora un visas dzesēšanas sistēmas kopšanas pamatveids ir gaisa filtru nomaiņa , kuru cena nav pārmērīga. Ko darīt, ja mēs nenomainīsim filtrus? Aizsērējis filtrs var ietekmēt pareizas temperatūras uzturēšanu salonā un ievērojami samazināt ventilatora efektivitāti. Turklāt, ja mašīna ilgstoši paliktu saulē un mēs to vēlētos atdzist, tad ar aizsērējušu filtru tas aizņemtu ilgu laiku, un tik un tā nebūtu iespējams to atdzist līdz 100%. Otrs veids ir iztīrīt ventilācijas sistēmas kondensatoru . Vislabāk to darīt ne tikai pēc vasaras sezonas beigām, bet arī tās laikā. Kondensators var kļūt netīrs ar putekļiem, kurus var būt ļoti grūti noņemt. Daži lauksaimniecības tehnikas vadītāji uzstāda īpašus plastmasas tīklus, kas uztver dažāda veida ziedputekšņus. Tīklus var tīrīt jebkurā laikā pēc darba pabeigšanas. Trešā iespēja ir iztvaicētāju un ventilācijas kanālu fumigācija . Šeit mēs iesakām izmantot speciālistu pakalpojumus, kuri pienācīgi parūpēsies par visu dzesēšanas sistēmu lauksaimniecības mašīnā. Protams, tirgū ir pieejami speciāli aerosoli, kas ļauj pašiem iztīrīt gaisa kondicionētāju, taču tas nebūs tik efektīvi kā speciālistu veikta ozonēšana. Lūdzu, ņemiet vērā, ka smidzināšanas laikā nekādā gadījumā nedrīkst atrasties kabīnē! Tas var apdraudēt veselību, tāpēc savas drošības labad vislabāk ir doties uz atbilstošām iestādēm.


Dzesēšanas sistēma

Gaisa kondicionēšanas kompresors ir ļoti labs risinājums, īpaši autovadītājiem, kuri lielāko daļu laika pavada salonā. Pareiza dzesēšanas sistēmas kopšana nodrošina darba komfortu un pagarina to. Ja jūs interesē iepriekš minētie produkti, aicinām iepazīties ar detalizēto piedāvājumu. Iegādātajam kompresoram ir 30 dienu atgriešanas periods. Visas preces nosūtām 24 stundu laikā.

pixel