Dzesēšanas sistēma

Atrasto vienumu skaits: 1

Dzesēšanas sistēma ir iekārta, kas karstās dienās ļauj kombainam strādāt ilgāk, tāpēc ir vērts painteresēties par atbilstošu kondicioniera kompresoru. Zemāk esošajā piedāvājumā atradīsiet New Holland kombainiem piemērotu gaisa kondicionēšanas kompresoru Case . Esam pārliecināti, ka piedāvātās lauksaimniecības tehnikas daļas ir tās, kuras Jūs šobrīd meklējat. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu filiāli. Mēs ar prieku palīdzēsim izvēlēties pareizo dzesēšanas sistēmu jūsu kombainam.

Lauksaimniecības tehnikas daļas

Kāda ir gaisa kondicionēšanas kompresora izmantošana?

Gan dzesēšanas sistēma, gan gaisa kondicionēšanas sistēma ir salīdzinoši līdzīgas viena otrai. Atšķirība ir kompresora klātbūtne saldēšanas sistēmā. Gaisa kondicionēšanas kompresors ir īpaša sūkšanas-spiediena sūkņa un gāzes saspiešanas ierīces kombinācija. Kompresora uzdevums ir iesūkt paplašināto aukstumaģentu un pēc tam dot tam pareizo spiedienu, lai tas varētu sasniegt citus sistēmas elementus. Kompresora galīgais efekts ir atdzesēta gaisa ieplūšana salonā. Ir trīs veidu gaisa kondicionēšanas kompresori. Darbojas virzuļkompresori , spirāles kompresori un lāpstiņu kompresori. Katrs no tiem atšķiras pēc konstrukcijas un ir piemērots cita veida mašīnām.

Gaisa kondicionēšanas kompresoru veidi

Virzuļa kompresorus visbiežāk izmanto saldēšanas sistēmās, jo tajos ir viens vai vairāki virzuļi, kas sakārtoti rindās. Vēl viens virzuļkompresoru sadalījums ir balstīts uz dzesēšanas jaudas atšķirību. Virzuļa kompresori var būt ar nemainīgu dzesēšanas jaudu un ar mainīgu dzesēšanas jaudu. Kāda ir atšķirība starp tām? Pastāvīgas dzesēšanas gaisa kondicionēšanas kompresors vienmēr sūknē tādu pašu aukstumaģenta jaudu. Turklāt jauda tiek regulēta, periodiski ieslēdzot un izslēdzot kompresora sajūgu. Otrkārt, šāda veida kompresors vienmēr darbojas, kad sistēma ir ieslēgta. Mainīgas jaudas kompresors ir paredzēts, lai sūknētu mainīgu daudzumu aukstumaģenta. Vērts piebilst, ka ir iespējams atrast virzuļkompresoru ar mainīgu dzesēšanas jaudu, kam nav sajūga, pateicoties kam iespējams strādāt pat ar ieslēgtu gaisa kondicionētāju. Cits gaisa kondicionēšanas kompresoru veids ir lāpstiņu kompresors. Tas ir vienkāršs mehānisms, kas satur rotorus ar lāpstiņu pāri. Darbības laikā tiek izveidotas īpašas kameras ar ietilpību atkarībā no lāpstiņu stāvokļa, kas iesūc aukstumaģentu. Pēc tam to saspiež vietā, kur kamerām ir vismazākā ietilpība. Pēdējais gaisa kondicionēšanas kompresora veids ir ritināšanas kompresors. Tas sastāv no divām metāla spirālēm. To darbība sastāv no tā, ka veltnis sāk griezties, pateicoties kam tas ietekmē dinamisko spirāli, kas arī tiek iekustināta. Tādējādi gāzveida aukstumaģents tiek saspiests un iespiests telpā starp abām spirālēm.

Ja nezināt, kādu gaisa kondicionēšanas kompresoru izvēlēties, lūdzu, sazinieties ar mums. Mūsu speciālisti noteikti palīdzēs jums izvēlēties pareizo produktu jūsu lauksaimniecības tehnikai. Visas detaļas lauksaimniecības tehnikai nosūtām 24 stundu laikā no darījuma noslēgšanas brīža. Pēc sūtījuma saņemšanas jums ir 30 dienas , lai to atgrieztu, nenorādot iemeslu.

pixel