Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Harvesteru daļas

Atrasto vienumu skaits: 7

Kombaina daļas no Gates , Profix un Chiorino . Šeit jūs atradīsiet visas nepieciešamās daļas kombainam Class , Massey Ferguson un Dronningborg . Mums ir sānu izkaptis rapšu, hidrauliskās un elektriskās 12 V un 24 V, kā arī sānu izkapts naži. Sortimentā ir arī Claas ķīļsiksnas, zobsiksnas elektriskajam sānu nazim vai rapša sānu naža vadotne. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu vai pa tālruni.

Lauksaimniecības tehnikas daļas

Harvesteru detaļu piedāvājums

Mūsu veikalā Jūs atradīsiet pareizo Polijas ražotāja Profix hidraulisko un elektrisko sānu griezēju. Atkarībā no tā, kādu rapša sānu griezēju veidu izvēlaties, atcerieties, ka tiem ir būtiskas atšķirības ne tikai svara, bet arī pielietojuma ziņā. Hidrauliskā sānu izkapts ir lieliski piemērota darbam uz lieliem zemes gabaliem. Pateicoties tam, ka tas ir ārkārtīgi izturīgs pret pārslodzēm, varat būt pārliecināti, ka tā lietošana būs iespējama daudzus gadus. Elektriskā sānu izkapts būs lielisks risinājums zemes gabaliem, kuriem ir mazāka platība. Izvēloties elektrisko sānu griezēju rapsim, iegūsiet preci, kas nodrošinās klusu darbību, augstu efektivitāti par ārkārtīgi pievilcīgu cenu. Ja jūs interesē papildu daļas kombainam, mūsu veikalā atradīsiet arī rapša sānu nažu nažus. Tiem ir dažādi izmēri, lai jūs varētu viegli izvēlēties pareizo nazi sānu griezējam. Piedāvājumā ir arī dažādu izmēru Claas ķīļsiksnas , hedersiksnas , smalcinātāju naži , bajonetes un elektrosistēma . Mēs pastāvīgi paplašinām savu klāstu ar jaunām detaļām kombainam, tāpēc aicinām regulāri apmeklēt mūsu veikalu.

Claas izkapts nazis

Klases nazis ir viena no visbiežāk pirktajām lauksaimniecības tehnikas detaļām. Nodrošina precīzu, vienmērīgu un taisnu griezumu ražas novākšanas laikā. Pateicoties pamatīgai ražošanai, naži ir kvalitatīvi, tādējādi nodrošinot vislabāko griezumu. Klases naži ir izgatavoti no tērauda, kas ir pareizi termiski apstrādāts un indukcijas rūdīts saskaņā ar klases vadlīnijām. Pateicoties šādu testu izmantošanai, piedāvātās detaļas kombainam nodrošina maksimālu efektivitāti griešanas laikā.

Massey Ferguson un Dronningborg apvieno detaļas

Mūsu veikalā piedāvājam Massey Ferguson ražas novākšanas kombaina daļas. Pie mums atradīsiet augstas kvalitātes itāļu galvenes lentes. Lentes ir dažāda garuma, tāpēc ikviens interesents atradīs sev piemērotu garumu un platumu. Ja meklējat konkrētu detaļu Massey Ferguson ražas novākšanas kombainam, kuras šobrīd mūsu piedāvājumā nav - rakstiet mums. Iespējams , 2-3 darba dienu laikā varam atvest īstās preces. Visas preces tiek nosūtītas 24 stundu laikā pēc darījuma pabeigšanas. Pēc pasūtītās preces saņemšanas jums ir 30 dienas , lai to atgrieztu, nenorādot iemeslu.

pixel