Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Darba lampas

Atrasto vienumu skaits: 13

Plašs ražotāja TK TRADE darba lampu klāsts ir mūsdienīgs apgaismojums, kura darbība ir iespējama ļoti ilgu laiku. Atkarībā no lukturu veida to redzamība svārstās no 125 m līdz 700 m . Aicinām iepazīties ar zemāk esošo piedāvājumu un izvēlēties pareizās darba lampas, kas ļaus strādāt arī nakts stundās! Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni vai tiešsaistes tērzēšanu. Labprāt izskaidrosim visus ar piedāvātajiem produktiem saistītos jautājumus.

Lauksaimniecības tehnikas daļas

LED darba lampas

Ražotājs TK Trade piedāvā modernas LED darba lampas. Atkarībā no vajadzībām piedāvājam 8- LED, 16-LED un 100-LED gaismas. Tie ir lieliski piemēroti lauksaimniecības mašīnām, nodrošinot autovadītājiem atbilstošu redzamību. Visi apgaismes izstrādājumi tiek ražoti Polijā pie ražotāja, kas ir viens no vadošajiem darba un brīdinājuma lampu ražotājiem. Mūsu piedāvājumā pieejamās darba lampas, pateicoties LED tehnoloģijai, nodrošina līdz pat 70% mazāku enerģijas patēriņu nekā parastās lampas, ar daudz lielāku apgaismojuma jaudu. Iegādātajām darba lampām ir 2 gadu garantija, tāpēc pat ja kaut kas būs bojāts - ražotājs parūpēsies par remontu. Turklāt visām TK TRADE lampām ir CE sertifikāti un R10 un R65 apstiprinājumi. Atkarībā no vajadzībām piedāvājam ovālas lampas, kvadrātveida darba lampas un lentes/paneļu lampas. Ovālajai darba lampai ir 8-LED apgaismojums ar redzamības diapazonu līdz 125 m. Tā jauda ir 24 W un pašas gaismas kalpošanas laiks var būt līdz 30 000 stundām! Otra veida LED darba lampa ir kvadrātveida 16 diožu lampa. Iespējama lietošana kā ovālajai lampai - līdz 30 000 stundām. Redzamība ir nedaudz augstāka, jo tā var būt līdz 200 m .Sloksnes lampa

Sloksnes lampa ir lielākā pieejama. Tā izmēri ļauj strādāt ar kombainu vai traktoru līdz vēlam vakaram, jo spēj nodrošināt redzamību līdz pat 700 m . Lentes lampas cena ir nedaudz augstāka nekā pārējām, taču tas ir saistīts ar to, ka tai ir lielākas iespējas nekā citām lampām. Pirmkārt, šai lampai lampas sānos ir izkliedēta gaisma, un centrs spīd tālejoši. Otrkārt, tas ir ūdensizturīgs , tāpēc pat mainīgi laikapstākļi neietekmēs veikto darbu. Treškārt, tā darbības diapazons var būt no -40 līdz +50 grādiem. Sloksnes lampas staru leņķis ir 60 grādi, tāpēc redzamība ir ļoti laba. Aicinām iepazīties ar pieejamo lauksaimniecības tehnikas detaļu piedāvājumu un izvēlēties pareizo LED darba lampu. Katru preci mēs nosūtām 24 stundu laikā. Pēc sūtījuma saņemšanas jums ir 30 dienas , lai to atgrieztu, nenorādot iemeslu.

pixel