Rīku kastes un Ūdens tvertnes

Atrasto vienumu skaits: 67

Mūsu veikalā jūs atradīsiet īpaši masīvi izgatavotas instrumentu kastes, kas pieejamas dažādos izmēros. Tie ir produkti, kas ir lieliski piemēroti uzstādīšanai furgonos , evakuatoru , autobusu , kā arī piekabju un puspiekabju vadītājiem. Tas ir ideāls risinājums siksnu, stūru un citu nelielu instrumentu un priekšmetu transportēšanai, kurus nevajadzētu transportēt vaļējus. Ja jums ir apnicis pārvietot instrumentus pa sava transportlīdzekļa klāju, tad instrumentu kastes izvēle būs labākā izvēle!

Daken JUST 500 instrumentu kaste

Rīku kastes

Visas instrumentu kastes, kas ir mūsu pārdošanā, ir izstrādājumi no polimēru izejvielām , pateicoties kuriem tās ir izturīgas un izturīgas. Turklāt, pateicoties spēcīgajai konstrukcijai, produkts ir izturīgs pret mainīgiem laikapstākļiem un ķīmiskajiem apstākļiem. Tie izmanto iekšējās ribas , kas ne tikai nostiprinās visu kastes struktūru, bet arī var tikt izmantotas kā plauktu pamatne. Mūsu katalogā pieejamās preces no Daken ir aprīkotas ar divām cilindru slēdzenēm ar putekļu vāku, lai nodrošinātu maksimālu drošību pret nepareizu apiešanos un zādzībām. Katrai kastītei ir slēdzenes ar atslēgu, lai tai piekļūtu tikai norīkotā persona. Katrai instrumentu kastei ir papildu rezerves atslēga, tāpēc jums nav jāuztraucas, ja to pazaudējat.

Kā uzstādīt instrumentu kasti?

Katru kasti var uzstādīt, izmantojot stiprinājuma kronšteinus. Visas detaļas var atrast mūsu veikala piedāvājumā. Piedāvātie rokturi ir universāli, tāpēc varat tos viegli pieskaņot savam rīku komplektam . Iegādātajā komplektā ir visi nepieciešamie elementi, lai piestiprinātu rokturus pie kastes. Mēs tos uzstādām zem rāmja, lai jums būtu viegli un ātri tiem piekļūt. Ir iespēja piemontēt vairākas instrumentu kastes vienu pie otras, protams, pirms tam jāizvēlas to atbilstošie izmēri, lai tās visas satilptu. Ja vēlaties veikt darījumu, varat to izdarīt tiešsaistē vai pa tālruni. Esam pieejami no pirmdienas līdz piektdienai no 8:00 līdz 16:00. Katru preci nosūtām 24 stundu laikā. Pēc iegādātās preces saņemšanas jums ir 30 dienas , lai tās atgrieztu, nenorādot iemeslu. Aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu!

pixel