Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Velosipēdu turētāji

Atrasto vienumu skaits: 7

Velosipēdu turētāji ir ideāls risinājums velosipēdu pārvadāšanai ikvienam vadītājam, kuram ir jumta bagāžnieks. Piedāvājam šāda veida turētājus: notekas un sijas no ražotājiem Thule , Amos . Pateicoties mūsu plašajam klāstam, jūs varat viegli pieskaņot velosipēda turētāju pie sava transportlīdzekļa jumta. Ja jums ir šaubas vai jautājumi - sazinieties ar mums, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu vai pa tālruni. Mēs ar prieku palīdzēsim izvēlēties pareizos velosipēdu turētājus.

Velosipēdu turētājs piekabes āķim

Jumta velosipēdu bagāžnieki

Mūsu veikalā mēs piedāvājam velosipēdu jumta bagāžniekus no tērauda vai alumīnija . Alumīnija rokturi ir noteku un siju rokturi. Rokturi no tērauda ir notekas (tradicionālā), kas nozīmē, ka noteka ir burta "V" un sijas formā. Siju turētājos notekas lomu nomaina sija un speciāls plastmasas adapteris, kas novietots zem riteņa. Ja nolemjat iegādāties tērauda notekas tipa automašīnas jumta velosipēda turētāju, atcerieties, ka šim tipam nav riteņu adapteri , jo riepas neietilpst notekcaurulē. Kad izlemjat par tērauda velosipēdu turētājiem jumtam, varat iegādāties īpašu velosipēdu aizsardzību pret zādzībām, ko arī atradīsiet mūsu sortimentā. Alumīnija siju turētāji ir aprīkoti ar bīdāmu notekcauruli ar plastmasas siksnām riteņu piestiprināšanai. Neapšaubāma alumīnija siju priekšrocība ir tā, ka, pateicoties to aerodinamiskajai formai, tās braukšanas laikā rada daudz mazāk trokšņa.

Velosipēda dakšu turētājs

Pieejamajā katalogā piedāvājam plašu velosipēdu dakšu turētāju klāstu no ražotāja Thule. Tie ir plāni, ērti un alumīnija turētāji profesionālai velosipēda piestiprināšanai pie priekšējās dakšas. Velosipēda turētājs dakšai ir paredzēts uzstādīšanai uz atbalsta sijām . Rokturiem, kas pieejami mūsu veikalā, papildus var iegādāties pretaizdzīšanas aizsardzību. Mēs piedāvājam Thule ThruRide velosipēdu turētāju, kas ir piemērots uzstādīšanai aiz dakšas. Piemērots 9 mm ātrās atbrīvošanas centrmezgliem ar iekļautu nebloķējošu adapteri. Ir iespēja iegādāties slēgto adapteri, kas ir mūsu katalogā. Velosipēdu dakšu turētājs " Thule Thruride 565001 " ir piemērots tikai turētājiem ar T veida spraugām. Komplektācijā ir iekļauti 20x20 mm adapteri. Ja interesē lielāka izmēra adapteri, piedāvājam adapterus ar izmēriem 24x30 mm.

Velosipēdu dakšu turētāji ir paredzēti 1 velosipēda pārvadāšanai ar ražotāja norādīto ietilpību . Aicinām iepazīties ar konkrēto meklējamās preces piedāvājumu, kurā ir visa svarīgākā informācija. Katrs produkts tiek nosūtīts 24 stundu laikā pēc darījuma pabeigšanas. Pēc pasūtīto detaļu saņemšanas jums ir 30 dienu atgriešanas periods, nenorādot iemeslu.

pixel