Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Velosipēdu platformas sakabes āķim

Atrasto vienumu skaits: 12

Velosipēdu piekabes platformas no ražotājiem Thule , Amos , Peruzzo un Westfalia . Aicinām iepazīties ar plašo bagāžnieku klāstu, kas pieejams visu veidu velosipēdiem. Pie mums atradīsiet velo platformas 2, 3 un pat 4 velosipēdiem ar 7 vai 13 PIN spraudni. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu veikalā jūs iegūsit to, kas jums šobrīd ir nepieciešams. Ja jums ir kādi jautājumi mums - sazinieties ar mums čatā vai pa tālruni. Mēs ar prieku palīdzēsim piemeklēt pareizo velo platformu jūsu transportlīdzeklim. Atgādinām, ka 2016. gada 1. janvārī stājās spēkā grozījumi noteikumos par transportlīdzekļu tehniskajiem nosacījumiem. Visiem turētājiem, ko izmanto velosipēdu pārvadāšanai uz automašīnas sakabes āķa, papildus pamata gaismām jābūt aprīkotiem arī ar atpakaļskata un miglas lukturiem. (2016. gada Juridiskais Vēstnesis, 2022. pozīcija). Šo lukturu darbība ir iespējama tikai ar 13-PIN elektrisko instalāciju. Mēs iesakām pasūtot pārbaudīt, cik tapas ir jūsu automašīnai. Ja ir 7 kontaktu kontaktligzda, tā ir jāpārveido par nepieciešamo 13 PIN ligzdu.

Velosipēdu turētājs piekabes āķim

Thule velosipēdu platformas

Mūsu piedāvājumā ir zviedru ražotāja Thule velosipēdu platformas sakabes āķim . Jūs atradīsiet " VeloSpace XT 3 939000 " bagāžniekus 3 velosipēdiem, kas ir lieliski piemēroti tauku velosipēdiem , elektriskajiem velosipēdiem vai bērnu velosipēdiem. Pateicoties atsevišķu modeļu kravnesībai līdz 60 kg, ir iespējams pārvadāt smagus kalnu velosipēdus, nebaidoties tos sabojāt. Ja jūs interesē šis piedāvājums 4 velosipēdiem, varat iegādāties Thule VeloSpace XT Bike Adapter , kas ļaus jums uzstādīt papildu velosipēdu. Mūsu pārdošanā esošajiem ražotāja Thule produktiem ir 13 PIN elektrības savienotājs, tāpēc pirms darījuma veikšanas pārliecinieties, kāda elektrības rozete jums ir. Thule piekabes velosipēdu turētāji ir ļoti kompakti, pilnībā salokāmi un ērti lietojami. Pateicoties modernajai velosipēdu platformu ražošanai, nepieciešamības gadījumā var pilnībā izmantot automašīnas bagāžnieku, pat ja uz platformas atrodas velosipēdi. Izvēloties produktus no Thule, komplektā tiek iegūtas arī slēdzenes, kas lieliski aizsargā uz bagāžnieka atstātajiem velosipēdiem un bagāžnieku uz āķa.

 

Velosipēdu platformas sakabes āķim

Velosipēdu platformas var izmantot vairāk nekā vienu reizi! Uz tiem var pārvadāt dažādu bagāžu un aprīkojumu, piemēram, zāles pļāvēju. Tie ir lieliski piemēroti lielos attālumos un vairāk nekā divu velosipēdu pārvadāšanai. Visām velosipēda platformām piekabes āķim ir gaismas stieņi ar vietu numura zīmei. Mūsu veikalā piedāvātajai produkcijai ir īpaši sertifikāti: TUV , PIMOT , GS , kas informē par kvalitāti, izturību un atbilstību ES standartiem. Papildu aizsardzību " City Crash " sertifikāta veidā piemēroja ražotājs Peruzzo . Tas ir sertifikāts, kas apliecina īpašniekam, ka sadursmes gadījumā (līdz 50 km/h) velosipēdiem jāpaliek uz turētāja.

Autovadītājiem, kuriem ir SUV ar rezerves riteni uz bagāžas nodalījuma durvīm, tie ir jānoņem pirms velosipēda platformas iegādes sakabes āķim. Ja tas nav izdarīts, var rasties problēmas ar visu velosipēdu uzstādīšanu uz turētāja. Izmantojiet mūsu plašo piedāvājumu un atrodiet sev piemērotāko velo platformu, kas nodrošinās maksimālu drošību pārvadātajiem velosipēdiem. Preces tiek nosūtītas 24 stundu laikā. Pēc sūtījuma saņemšanas jums ir 30 dienas , lai to atgrieztu, nenorādot iemeslu.

pixel