Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Velosipēdu bagāžnieki piekabes āķim

Atrasto vienumu skaits: 14

Velosipēdu turētāji automašīnas sakabes āķim ir lielisks palīgs ceļojot ar velosipēdiem. Sakabes turētāji ļauj pārvadāt līdz pat 4 velosipēdiem vienlaikus, neietekmējot pareizu automašīnas aerodinamiku braukšanas laikā. Tie ir ļoti drošs veids, kā pārvadāt velosipēdus automašīnā.

Velosipēdu bagāžnieki piekabes āķim

Velosipēdu bagāžnieki piekabes āķim

Vai plānojat brīvdienu braucienu, velobraucienu vai varbūt esat kalnu mīļotājs un sapņojat par velobraucienu pa kalnu takām, bet nezināt, kā vislabāk transportēt savus velosipēdus? Mūsu veikalā atradīsiet dažādu modeļu velosipēdu bagāžniekus piekabes āķiem no pazīstamiem ražotājiem: Amos , Peruzzo.


Paskaidrosim, kādi ir velosipēdu novietņu modeļi un kādu veidu izvēlēties. Velosipēdu bagāžnieki ir divu veidu piekabes āķim: velosipēdu turētāji un velo platformas , kas ir lieliski piemēroti 2, 3 un pat 4 velosipēdu pārvadāšanai! Roktura/pakaramā tipa velosipēdu turētāji ir lielisks risinājums 2 vai 3 velosipēdu pārvadāšanai tuvumā. Rokturi ir izgatavoti no tērauda, tāpēc pat velosipēdu svara ietekmē tie tos stabili atbalstīs transportēšanas laikā. Velosipēdu turētāji ir paredzēti velosipēdu pārvadāšanai ar augšējo rāmi. Tomēr, ja plānojat pārvadāt "dāmu" velosipēdu, jums ir jāiegādājas īpašs adapteris , kuru jūs arī atradīsiet mūsu veikalā. Mūsu velosipēdu bagāžniekiem ir sasvēršanas funkcija uz āķa, tāpēc jums būs viegli piekļūt automašīnas bagāžniekam. Rokturi ir paslēpti, tāpēc, kad velonovietne jums vairs nav nepieciešama, varat to ātri novietot pareizajā vietā. Neskatoties uz to, ka velosipēdu bagāžnieki sakabes āķim ir lētāki nekā platformas bagāžnieki, tie attaisnos pat visprasīgākās autovadītāju cerības. Turklāt tiem ir īpaši TUV un GS sertifikāti. "TUV" zīme informē, ka pie mums iegādātā tehnika ir droša, kvalitatīva un atbilst ES standartiem. GS zīme nozīmē, ka produkts ir atbilstoši pārbaudīts, novērtēts un apstiprināts drošības ziņā. GS zīme parādās tikai uz apstiprinātiem produktiem. Vienīgais veloturētāju mīnuss "pakaramā" tipa sakabes āķim ir tas, ka atsevišķos automašīnu modeļos pēc turētāja piestiprināšanas kopā ar velosipēdiem var būt ierobežota aizmugurējo lukturu vai numura zīmes redzamība.


Otra veida velosipēdu turētāji piekabes āķim ir velosipēdu platformas . Mūsu piedāvājumā ir ražotāju Amos un Peruzzo platformas 2 līdz 4 velosipēdu pārvadāšanai. Platformas ir izgatavotas no tērauda vai alumīnija. Velosipēdu bagāžnieki, kas izgatavoti no alumīnija, var tikt izmantoti daudzus gadus – neuztraucoties par rūsu. Uz platformām – kas tās atšķir no parastajiem turētājiem – ir uzstādītas gaismas joslas ar vietu numura zīmēm. Tas ir obligāti, jo, pārvadājot velosipēdu turētājus uz platformas, ievērojama daļa no automašīnai uzstādītās numura zīmes ir neredzama. Mūsu vietnē pieejamās gaismas sloksnes ir 7 vai 13 kontaktu . 7 kontaktu vadu instalācija ir atbildīga par bremžu lukturiem, virzienrādītājiem un gabarītgaismas gaismām. 13 kontaktu gaismas joslām ir stāvgaismas lukturi, gabarītgaismas lukturi, bremžu lukturi, atpakaļgaitas lukturi, miglas lukturi un virzienrādītāji - pa kreisi un pa labi. Ja nezināt, cik tapas jums ir iejūgā, vienkārši paskatieties uz vilkšanas ligzdu un saskaitiet, cik stabu tai ir. Velosipēdu novietnēs plakanam sakabes āķim ir papildus velosipēdiem paredzēta pretaizdzīšanas aizsardzība. Ja jums pieder SUV ar rezerves riteni, kas uzstādīts uz bagāžas nodalījuma durvīm, tas ir jānoņem, pirms iegādājaties bortu velosipēdu turētāju. Tas ir svarīgi, jo pretējā gadījumā visus velosipēdus nevarēs uzstādīt uz turētāja. Velosipēdu bagāžnieki plakanam sakabes āķim, ne tikai ir paredzēti velosipēdu pārvadāšanai, tie ir lieliski piemēroti arī citas bagāžas, piemēram, zāles pļāvēja, pārvadāšanai. Atkarībā no ražotāja – platformām ir dažādi sertifikāti. Ražotājs Amos piedāvā "TUV" apstiprinājumus - ko minējām "rokturis" un "PIMOT" velosipēdu turētājiem. PIMOT sertifikāts garantē iegādātās preces kvalitāti. Izvēloties ražotāja Peruzzo velosipēdu turētājus piekabes āķim, mums ir pat 3 sertifikāti: "TUV", "GS" un "City Crash". " City Crash " garantē, ka pareizas preces lietošanas laikā sadursmes gadījumā (līdz 50 km/h) velosipēdi jāpaliek uz bagāžnieka.


Velosipēdu novietnes 2, 3 un 4 velosipēdiem

Ja meklējat velosipēdu turētājus piekabes āķim 2 velosipēdiem, mūsu veikalā atradīsiet ražotāju Peruzzo un Amos piedāvājumus. Peruzzo piedāvājumā ir " roktura " tipa velosipēdu turētāji, savukārt Amos piedāvā velosipēdu turētājus uz platformas. Ja vēlaties transportēt velosipēdus uz slēgtām vietām, izvēlieties "roktura" modeli. Jūs varat to viegli uzstādīt uz piekabes āķa lodītes bez liekas piepūles. Pakaramā stiprinājuma sistēma ir pievilkta ar skrūvi, tāpēc jums nav nepieciešami nekādi papildu instrumenti. Sakabes turētāju kravnesība 2 velosipēdiem ir no 35 kg līdz 60 kg . Priekšrocība ir arī fakts, ka, izvēloties šāda veida bagāžniekus, nebūs jāuztraucas par gaismas joslu, kas nepieciešama platformas tipa velosipēdu novietnēm. Piedāvājam arī velosipēdu bagāžniekus piekabes āķiem 3 un 4 velosipēdiem. Izlemjot pārvadāt lielāku skaitu velosipēdu, iesakām uz platformas izmantot bagāžniekus. Pirmkārt, tāpēc, ka platformas ir pretaizdzīšanas, tāpēc tās nav jāpērk atsevišķi, kā tas ir "roktura" modeļu gadījumā. Otrkārt, montāžas sistēma ir vai nu skrūve, vai savilkšanas svira - atkarībā no ražotāja, tāpēc jums ir izvēle. Treškārt, tie lieliski noderēs garos maršrutos un, pateicoties gaismas joslām, būs labāk pamanāmi arī naktī.

Balstoties uz šīm zināšanām, izvēloties mūsu veikalā pieejamos piekabes āķa velosipēdu bagāžnieku piedāvājumus – Jūs noteikti atradīsiet tos, kas būs Jums piemērotākie. Ja jums ir kādi papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs konsultēsim un kopā piemeklēsim Jums piemērotāko preci.

pixel