Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Rokturi nesošajām sijām

Atrasto vienumu skaits: 3

Piedāvājam ražotāja Thule nesošo siju turētājus . Mūsu veikalā ir kājas atbalsta sijai transportlīdzekļiem ar parastu jumtu , ar stiprinājuma punktiem , integrētām sliedēm , ar paceltām sliedēm un automašīnām bez rūpnīcā uzstādītiem jumta bagāžniekiem vai stiprinājumiem tiem. Esam pārliecināti, ka mūsu sortimentā jūs atradīsiet to, ko šobrīd meklējat. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni vai tiešsaistes tērzēšanu.

Velosipēdu turētājs piekabes āķim

Thule pamatnes atbalsta pēda

Pateicoties plašajam pieejamo produktu klāstam, jūs viegli atradīsit īsto kāju atbalsta sijai . Atcerieties, ka pirkuma laikā būtisks elements ir izvēlēties siju , kas atbilst jūsu automašīnas jumtam. Katra pamata sijas pēda ir atšķirīga un piemērota cita veida transportlīdzeklim. Ja nezināt, kāda veida atbalsta sijas pēda ir piemērota Jūsu automašīnai, lūdzu, sazinieties ar mums. Viss, kas jums jādara, ir jāpaziņo, kāds transportlīdzekļa modelis un gads jums ir, un mēs palīdzēsim piemeklēt atbilstošos turētājus . Atkarībā no tā, kuru izstrādājumu izvēlaties, var izšķirt divus montāžas veidus. Ja automašīnas jumts ir ar paceltām sliedēm vai ar stiprinājuma punktiem, stiprinājums tiek veikts, izmantojot Thule One-Key slēdzenes.

Ja jums ir automašīna, kurai nav rūpnīcā uzstādīti jumta bagāžnieki vai stiprinājumi tiem, tad izmantojiet Thule Evo Clamp 710500 piedāvājumu. Tā ir atbalsta sijas pēda, kuras montāžai nav nepieciešami nekādi instrumenti. Šajos modeļos tiek izmantoti spiedpogas stiprinājumi, kuru uzstādīšana uz automašīnas jumta aizņem mazāk nekā 5 minūtes un ir ārkārtīgi vienkārša. "Thule Evo Clamp" piedāvājuma pēdu kravnesība ir līdz 75 kg , tāpēc noteikti pārbaudiet transportlīdzekļa pieļaujamo jumta slodzi. Katrs produkts tiek nosūtīts 24 stundu laikā pēc darījuma apstiprināšanas. Pēc pasūtītās preces saņemšanas Jums ir iespēja atgriezt preci 30 dienu laikā, nenorādot iemeslu.

pixel