Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Jumta kastes

Atrasto vienumu skaits: 12

Jumta kastes ir lieliska izvēle, ja jūsu transportlīdzeklī nav daudz vietas. Varat tos uzskatīt par otru bagāžnieku , kurā ērti transportēt iepirkšanos, ratiņus, sporta aprīkojumu vai bagāžu. Iepazīstieties ar pieejamo kastu katalogu un izvēlieties savam transportlīdzeklim piemērotāko modeli. Pie mums atradīsiet dažādu izmēru jumta kastes no ražotājiem Thule , Amos un Westfalia . Ja jums ir kādi jautājumi mums - lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu.

Velosipēdu turētājs piekabes āķim

Jumta kastes ikvienam

Katram mūsu piedāvātajam produktam ir raksturīga izcila kvalitāte, lai lietošanas komforts būtu iespējams daudzus gadus. Pieņemot lēmumu par jumta boksu izvēli, ņemiet vērā, ka tie ir jāpielāgo jūsu jumta bagāžniekam. Jūs izlemjat, vai jūsu kastei ir jābūt platai un lielākai vai šaurākai un garākai. Katrs mūsu produkts ir uzstādīts uz jumta bagāžnieka vai uz automašīnas jumta atbalsta sijām . Piedāvātā produkcija ir dažādas ietilpības no 300 līdz 500 litriem, tāpēc pērkot pārliecinies, kam to izmantosi.

Ja esi kalnu cienītājs un mīli slēpot, iesakām šaurākas un garākas kastes. Pateicoties tam, tajā var ievietot ne tikai slēpes, bet arī visas nepieciešamās ziemas drēbes. Thule Motion XT L jumta kaste būs lieliska izvēle šādiem braucieniem. Tā tilpums ir 450 litri, un kravnesība ļauj transportēt no 5 līdz pat 7 slēpju pāriem līdz 180 cm. Ja dodat priekšroku snovborda dēļiem, nevis slēpēm, šāda veida kastē varat viegli iesaiņot 3 līdz 5 pārus. Ja jums ir mazs bērns un jūs nezināt, kur paslēpt ratiņus, platā un ietilpīgā jumta kaste attaisnos jūsu cerības, un papildus ietaupīs vietu automašīnas bagāžniekā. Turklāt mūsu sortimentā esošās kastes ir dažādās krāsās, pateicoties kurām tās ir ne tikai praktiskas, bet arī estētiskas. Katrai jumta kastei ir pretaizdzīšanas aizsardzība atslēgas slēdzenes veidā, lai nebūtu jāuztraucas par pārvadātajām mantām. Visām mūsu veikala piedāvātajām precēm ir kvalitātes un atbilstības sertifikāti TUV-GS , un tie atbilst ISO11154:2006 standartam.

Thule jumta kastes

Piedāvājam bagāžniekus no zviedru ražotāja Thule , kas ir viens no jumta bagāžnieku , aksesuāru un kastu līderiem . Mūsu veikalā jūs atradīsiet kastes modernā melnā spīduma un melnā un pelēkā matētā krāsā. Katrai Thule jumta kastei ir atšķirīga ietilpība, tāpēc aicinām iepazīties ar individuālajiem piedāvājumiem, kur ir sīki aprakstīti visi nepieciešamie parametri. Mēs esam pārliecināti, ka jūs atradīsiet savam transportlīdzeklim pareizo jumta kasti . Dažām Thule jumta kastēm ir arī nostiprināšanas siksnas , kas nodrošina papildu aizsardzību priekšmetu transportēšanas laikā. Ja nezināt, kādu jumta kasti izvēlēties vai nezināt, kura ir piemērota Jūsu transportlīdzeklim - sazinieties ar mums. Viss, kas jums jādara, ir jāpaziņo transportlīdzekļa modelis un ražošanas datums, un mēs palīdzēsim piemeklēt pareizo jumta kasti. Piegāde notiek 24 stundu laikā pēc darījuma. Pēc preces saņemšanas jums ir 30 dienas , lai atgrieztu iegādāto jumta kasti.

pixel