Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Atbalsta sijas ar rokturiem

Atrasto vienumu skaits: 44

Atbalsta sijas ar rokturiem no Polijas ražotāja Amos ir 2 tērauda vai alumīnija siju komplekts ar 4 rokturiem. Visas pieejamās atbalsta sijas, kuras mēs piedāvājam, ir dažāda garuma, lai jūs varētu viegli izvēlēties pareizo modeli sava transportlīdzekļa jumtam. Aicinām iepazīties ar tālāk sniegto piedāvājumu. Ja nevarat atrast meklēto preci, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālr. Iespējams, dažu dienu laikā varēsim iegūt jums vajadzīgās detaļas.

Velosipēdu turētājs piekabes āķim

Pamata plaukts

Veikalā piedāvājam plašu jumta bagāžnieku klāstu automašīnas jumtam. Mēs koncentrējamies uz Polijas ražotāju, kas tirgū darbojas vairāk nekā 20 gadus, jo mēs zinām, ka viņu ražotie produkti ir augstas kvalitātes. Pieņemot lēmumu par kravas turētāja iegādi, jums jāzina, kādi nesēju stieņi būs piemēroti jūsu jumtam. Lai palīdzētu jums izvēlēties pareizo jumta bagāžnieku, mēs uzskaitīsim 3 pamatveidus: Universāls automašīnas jumta veids ir tāds, kuram nav rūpnīcas stiprinājuma punktu vai margu. Jums nav jāuztraucas, ja jums ir automašīna ar šāda veida jumtu. Šajā gadījumā jums nekādi nav jāiejaucas sava transportlīdzekļa virsbūvei. Uzstādiet spīles/rokturus uz malas starp jumtu un stiklu. Ja raizējaties par pamata plaukta uzstādīšanu pašam - sazinieties ar pilnvarotu punktu, kas profesionāli parūpēsies par uzstādīšanu. Otrs veids ir automašīnu jumti ar speciāliem stiprinājuma punktiem un.Tas ir liels palīgs, jo autoražotājs ņēma vērā cilvēkus, kuri vēlētos, lai uz jumta varētu pārvadāt velosipēdus, kastes vai citas nepieciešamās lietas.

Atcerieties, ka jumta bagāžnieka uzstādīšana uz stiprinājuma punktiem prasa atbilstošas zināšanas, lai nesabojātu sava transportlīdzekļa virsbūvi. Šajā gadījumā mēs iesakām meklēt profesionālu palīdzību. Tas ne tikai ietaupīs jūsu laiku, bet arī būsiet pārliecināts, ka jūsu jumta bagāžnieks ir pareizi uzstādīts. Pēdējais veids ir jumti, kas aprīkoti ar integrētām vai standarta margām. Attiecībā uz automašīnu jumtiem ar margām jāatceras, ka tiem nepieciešami citi stiprinājuma elementi, t.s. "ķepas", kas ir arī mūsu piedāvājumā. Integrētās margas ir tās, kur starp margām un jumtu nav atstarpes. Tradicionālajām margām ir noteikta atstarpe starp jumtu un margām. Izvēloties, atcerieties, ka turētājs ir ideāli pieskaņots jūsu transportlīdzekļa modelim.


Pamatnes sijas un jumta sliedes

Pamatnes sijas ir šķērseniskas sijas, kuras parasti sauc par pamatnes stumbru. Tas ir 2 siju komplekts, kas ir uzstādīts pāri automašīnas jumtam. Papildu elements, kas nepieciešams pamata siju montāžas laikā, ir 4 rokturi. Jumta sliedes ir 2 profilu komplekts, ko parasti sauc par gareniskām sijām . Tādējādi to nostiprināšana notiek gar transportlīdzekļa jumtu. To priekšrocības ir ne tikai tas, ka tie īpaši labi izskatās uz transportlīdzekļa, bet arī tas, ka dažos automašīnu modeļos tos ir iespējams atkārtoti salikt. Pateicoties plašajam jumta reliņu klāstam, kas ir mūsu sortimentā, mēs esam pārliecināti, ka jūs noteikti piemeklēsiet savam transportlīdzeklim pareizo veidu.

Kā uzstādīt jumta bagāžnieku?

Ja vēlaties uzstādīt jumta bagāžnieku , ņemiet vērā jumta veidu. Kā jau minējām, bagāžas turētājs tiek montēts citādi, ja jumtam ir sliedes vai stiprinājuma punkti vai ja tajā nav neviena elementa. Pašmontāža ir iespējama, ja kādreiz esat to piedzīvojis. Ja izlemjat uzstādīt jumta bagāžnieku pirmo reizi, iesakām izmantot autorizētu servisa punktu pakalpojumus.

Ja jums ir kādi citi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tīmekļa tērzēšanu vai pa tālruni. Mēs palīdzēsim jums pieskaņot pareizo jumta bagāžnieku jūsu automašīnas jumtam. Katru preci nosūtām 24 stundu laikā. 30 dienu laikā pēc preces saņemšanas ir iespēja to atgriezt, nenorādot iemeslu.

pixel