Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Trīsasu piekabes

Atrasto vienumu skaits: 7

Trīsasu piekabes ar bremzi ir piemērotas būvniecības uzņēmumiem un smagām kravām. Piedāvātās piekabes ir cietas konstrukcijas, kas nodrošina ilgstošu un bezproblēmu lietošanu daudzus gadus. Tūlītēja piegāde, dokumentu komplekts un cienījamais ražotājs UNITRAILER nodrošina 100% apmierinātību ar iegādāto piekabi.

Trīsasu piekabes

3 asu piekabes

3 asu piekabes ražo slavenais Martz zīmols. Tiem ir raksturīgas trīs asis, kas izgatavotas no ļoti labas kvalitātes tērauda, ko ražo vācu ražotāji AL-KO vai KNOTT. Trīsasu piekabes ir aprīkotas ar riepām, kas piemērotas smago kravu pārvadāšanai . Piekabju cietā tērauda konstrukcija garantē augstu kravnesību, un spēcīgie rokturi kravas nostiprināšanai nodrošina pārvadājamo kravu drošību. Trīsasu piekabju pieļaujamā kopējā masa var būt līdz 3500 kg! Visas trīsasu piekabes ir bremzētas, tāpēc varam būt droši, ka piekabe, novietojot stāvvietā, nenoripos prom, un auto ar piekabi bremzēšanas ceļš būs īsāks.


Trīsasu piekabes

Mūsu veikalā ir iespēja pasūtīt piekabi ar izgāšanas cilindru un vinču, kas sniedz komfortu, iekraujot transportlīdzekļus uz platformas. Turklāt visas mūsu piedāvātās trīsasu piekabes varat aprīkot ar automātisko džokeja riteni un rezerves riteni, kas palīdzēs riepas bojājumu gadījumā. Jebkurā laikā varat iegādāties papildu aprīkojumu pretaizdzīšanas aizsardzības vai transportēšanas siksnu veidā. Ja, lietojot piekabi, rodas kādi jautājumi vai šaubas, vienmēr varat sazināties ar mūsu speciālistiem. Labprāt sniegsim visu informāciju un visu izskaidrosim.

Meklēt Auto piekabes
pixel