Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Laivu piekabes

Atrasto vienumu skaits: 5

Laivu piekabes ir ļoti labs risinājums cilvēkiem, kuri vēlas nogādāt savu ūdens aprīkojumu uz atpūtas vietu. Ar laivu piekabēm cita starpā varat pārvadāt: ūdensmotociklu, jahtu, motorlaivu, zvejas laivu vai citu ūdens aprīkojumu. Mums ir plašs laivu piekabju klāsts, ko esam sagatavojuši visprasīgākajiem klientiem.

Laivu piekabes

Laivu piekabes

Mūsu interneta veikalā mēs pārdodam laivu piekabes , kas izgatavotas no tērauda vai alumīnija. Piekabes ir izgatavotas no izturīga, cinkota tērauda, kas garantē piekabes izmantošanu daudzus gadus. Esam sagatavojuši laivu piekabes dažādos garuma un platuma variantos. Pateicoties tam, katrs ūdensmotociklu, laivu vai jahtu īpašnieks var izvēlēties savām prasībām perfekti pieskaņotu piekabi. Mūsu klāstā ir laivu piekabes ar vienu, divām vai trim asīm un iespēju izvēlēties bremzētu vai bezbremžu versiju. Pateicoties modernajai AL-KO vai KNOTT asij, laivu piekabes ir ļoti manevrējamas un nodrošina ļoti labus braukšanas apstākļus. Pārvietojamā aizmugurējā sija ir ne tikai viegli demontējama, bet arī regulē laivas piekabes garumu, ļaujot nepieciešamības gadījumā uz tās novietot vēl lielāku laivu.


Laivu piekabes

Visi laivu piekabju modeļi ir aprīkoti ar asi ar ūdensnecaurlaidīgiem gultņiem un ātrās demontāžas sistēmu aizmugurējā apgaismojuma staram. Lampas laivu piekabēs ir arī ūdensizturīgas , pateicoties kurām tām ir aizsardzība pret īssavienojumiem un instalācijas bojājumiem. Papildus laivu piekabju aprīkojumā ietilpst kāts ar vinču, divi apakšējie rullīši un sānu balsti. Pēc izvēles laivas piekabes var aprīkot ar džokeja ratu vai atbalsta pēdu, kas atvieglo manevrēšanu un no auto atvienotas piekabes novietošanu stāvēšanai.

Makšķernieku laivu piekabes

Makšķernieku laivu piekabes ir lielisks veids, kā makšķerniekiem nogādāt laivu uz savu makšķerēšanas vietu. Mūsu laivu piekabju pārdomātais dizains nodrošina drošu transportēšanu un braukšanas stabilitāti jebkuros laika apstākļos. Piekabei piestiprinātie rullīši palīdz ērti izkraut un iekraut laivu. Pasūtot piekabi pie mums, jums nav jāiziet monotons process, iegūstot atbilstošos dokumentus tās reģistrācijai. Piegādāsim Jums reģistrācijai gatavu laivas piekabi ar nepieciešamo dokumentu komplektu . Ja joprojām neesat pārliecināts par mūsu produktiem un jums ir kāds jautājums, mēs ar prieku atbildēsim uz to.

Meklēt Auto piekabes
pixel