Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Evakuatori

Atrasto vienumu skaits: 13

Mūsu veikalā pieejams plašs evakuatoru un autotransporta platformu klāsts. Piedāvājam pievilcīgas cenas, ātru piegādi un reģistrācijai nepieciešamo dokumentu komplektu. Apskatiet zemāk esošos evakuatorus un izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko modeli, izbaudot uzticamību jebkurā situācijā.

Evakuatora piekabes

Evakuatora piekabes

Auto evakuatori tiek izmantoti dažādu kategoriju transportlīdzekļu pārvadāšanai. Mūsu evakuatoru kopējā masa, t.i., pieļaujamā kopējā masa, kas svārstās no 1600 kg līdz 3500 kg, dod iespēju izvēlēties evakuatoru, kas atbilst visprasīgāko klientu kritērijiem. Jau vairākus gadus tirgojam auto evakuatorus , vadāmies pēc klientu viedokļa par savu sortimentu un nemitīgi to paplašinām. Piekabes UNITRAILER tiek ražotas Polijā, izmantojot cienījamu ražotāju sastāvdaļas, kas nodrošina augstāko kvalitāti un uzticamību.

Divasu ratiņi

Divasu evakuatori ļauj bez raizēm pārvadāt automašīnas pat lielos attālumos. Pastiprināto profilu izmantošana ļaus evakuatoru izmantot daudzus gadus , neuztraucoties par ceļu satiksmes drošību . Ratiņi tiek apgāzti, pateicoties uzstādītajam izpildmehānismam, kas ļauj ērti novietot transportlīdzekli uz platformas . Pateicoties dubultajai asij, smaguma centrs ir pareizi sadalīts, kas uzlabo braukšanas stabilitāti.

Noliecamie ratiņi ar sāniem

Noliecamās automašīnu piekabes ar alumīnija sāniem ir daudzfunkcionāli izstrādājumi. Pateicoties sānu malām un iespējai apgāzt, tos var izmantot dažādu produktu transportēšanai. Evakuatora sāni ir izgatavoti no alumīnija un ir viegli demontējami. Pēc sānu demontāžas mēs varam pārvadāt transportlīdzekļus ar lielāku platumu, kas izvirzīti ārpus platformas kontūras. Evakuatora piekabes ir aprīkotas ar vinču, pateicoties kurai bojāto transportlīdzekļu iekraušana nav problēma. Auto evakuatoriem ir V-veida sakabes stienis, pateicoties kuram mums ir garantija, ka mūsu evakuators brauks stabili un droši.

Vienasas ratiņi

Vienas auto evakuatori ir ļoti manevrētspējīgi un nodrošina labus braukšanas apstākļus, pateicoties modernajai AL-KO vai KNOTT asij, kuras pamatā ir vērpes vārpstas. Vienas ass izmantošana padara vienass auto evakuatorus par vienu no lētākajiem tirgū. Jaunā tipa vadāmās asis nodrošina ērtu braukšanu ar evakuatoru bez atsitiena pat ar tukšu platformu. Tā ir labākā izvēle cenas/kvalitātes kategorijā, ieteicama lielākajai daļai klientu.

Alumīnija ratiņi

Unitrailer interneta veikals specializējas arī no augstākās kvalitātes alumīnija izgatavotu evakuatoru tirdzniecībā. Visi šie evakuatori ir izgatavoti, izmantojot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, lai apmierinātu visprasīgāko klientu cerības. Alumīnijs ir izturīgāks pret laikapstākļiem nekā tērauds. Alumīnija evakuatori ir vieglāki par tērauda, pateicoties kuriem mēs varam pārvadāt smagākas kravas un nepārsniegt pieņemto GVM.

Meklēt Auto piekabes
pixel