Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Divasu piekabes

Atrasto vienumu skaits: 33

Vieglas un bremzētas divu asu piekabes dažādos izmēros. Divasu piekabes ir izturīgas konstrukcijas, kas nodrošina ilgstošu lietošanu bez problēmām. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet divu asu kravas automašīnas dažādiem pielietojumiem: bagāžas, transporta, laivu, celtniecības un evakuatoriem ar iespēju pasūtīt visus piederumus, piemēram, rāmi ar brezentu vai rezerves riteņa kronšteinu.

Divasu piekabes

Piekabes ar divām asīm

Divasu piekabes ir pieejamas gandrīz katra ražotāja klāstā. Paaugstinātās izturības dēļ tās ir ieteicamas īpaši intensīvai lietošanai. Piekabes ar divām asīm var pārvadāt dažāda veida preces, kalpot kā evakuators, laivas piekabe vai piekabe būvtehnikas pārvadāšanai. To izmantošana ir gandrīz neierobežota, pateicoties dažādajiem riteņu iestatījumiem - zem transportēšanas virsmas vai sāniem un iespēja noņemt sānus, noliekt jūgstieni, kā arī aprīkot ar dažāda veida piederumiem. Divasu auto piekabes atbildīs visām prasībām pat pie smagākās lietošanas.


Divasu piekabes 750 kg

Divasu piekabes līdz 750 kg drīkst braukt autovadītāji ar B kategorijas vadītāja apliecību.Šīs divu asu piekabes ir reģistrētas kā vieglās piekabes, kurām nav jābūt aprīkotām ar bremzi. Salīdzinot ar vienass piekabēm, tās piedāvā lielāku izturību, pateicoties papildu ass. Tomēr to taras svars palielinās, līdz ar to kopējā kravnesība ir mazāka nekā vienas ass gadījumā. Vēl viena divu asu piekabju priekšrocība ar GVM līdz 750 kg ir nepieciešamības trūkums veikt pārbaudes diagnostikas stacijās. Pateicoties tam, jums nav jāatceras veikt pārskatīšanu noteiktā datumā. Divasu vieglā piekabe līdz 750 kg ir ideāls risinājums mājām vai biznesam, pieņemot, ka tās iespējas tiek izmantotas spēcīgi.

Meklēt Auto piekabes
pixel