Izvēlieties savu valodu
valsts
bulgāru
čehu
dāņu
vācu
grieķu
angļu
spāņu
igauņu
franču
itāļu
lietuviešu
holandiešu
norvēģu
poļu
portugāļu
rumāņu
slovāku
slovēņu
zviedru
ukraiņu

Celtniecības piekabes

Atrasto vienumu skaits: 3

Celtniecības piekabes ir paredzētas cilvēkiem, kuri meklē aprīkojumu īpašiem uzdevumiem, piemēram , piekabes mini ekskavatoriem . Tie ļauj transportēt būvniecības darbiem nepieciešamo smago aprīkojumu, cita starpā: pildvielas, betona maisītājus, mini ekskavatorus, kā arī citas mašīnas . Tos izmanto arī dažādu būvmateriālu, piemēram, cementa maisu, grants, zemes, smilšu transportēšanai. Pie mums varat iegādāties tikai izturīgas un pārbaudītas UNITRAILER zīmola piekabes, kas nodrošinās Jums drošu transportu katras realizācijas laikā.

Celtniecības piekabes

Piekabes mini ekskavatoriem

Mūsu veikalā pieejamās piekabes mini ekskavatoriem ļauj ļoti vienkāršā veidā transportēt dažādu modeļu mini ekskavatorus. Īpaša vieta mini ekskavatora kausam piekabes priekšpusē virs tās jūgstieņa ļauj sasniegt pašu transportēšanas baļļa galu un tādējādi transportēt lielāku aprīkojumu un tā pareizu aizsardzību. Šī ir ārkārtīgi svarīga iezīme, kas raksturo mini ekskavatoru piekabes un pielāgo tās šāda veida tehnikas pārvadāšanai. Protams, mini ekskavatoru piekabes tiek izmantotas ne tikai šim nolūkam, un to universālā, lielā virsma ļauj iekraut arī cita veida celtniecības tehniku.

Celtniecības piekabes

Plaša atbilstošā aprīkojuma izvēle ļaus pielāgot piekabi savām vajadzībām. Stabils, automātisks atbalsta ritenis ļaus ērti pārvietot no automašīnas atvienotu piekabi, pateicoties kam nepieciešamības gadījumā to varēsi ātri pārvietot uz citu vietu. Rezerves ritenis ļaus turpināt transportēšanu riepas bojājuma gadījumā uz ceļa. Celtniecības piekabes ir aprīkotas ar ūdensizturīgu saplāksni un ir cinkotas, pateicoties kurām stāvēšana brīvā dabā tiem nav problēma.

Celtniecības tandēma piekabes

Mums ir būvniecības tandēma piekabes , t.i. ar divām asīm, bet arī trīsasu piekabes ar vadāmām asīm. Celtniecības tandēma piekabēm ir rampa pastiprinātas platformas formā, kas ļauj bez problēmām iebraukt smago un celtniecības tehniku, un speciālas atsperes, kas ļauj aizvērt platformu bez liela spēka. Tandēma celtniecības piekabes sasniedz bruto masu līdz 3500 kg! . Pasūtot pie mums celtniecības piekabi , jūs saņemsiet 2 gadu garantiju un visus nepieciešamos dokumentus tās bezproblēmu reģistrācijai . Ja jums ir kādi jautājumi vai šaubas, izvēloties pareizo piekabi, vienmēr varat sazināties ar mūsu speciālistiem. Labprāt sniegsim visu informāciju un visu izskaidrosim.

Meklēt Auto piekabes
pixel